Tabletki do zmywarki Ludwik All in One

29,68 50,95 

Przybliżony czas realizacji: 24h

Szczegóły produktu

 • Zapewniają nieskazitelną czystość naczyń i sztućców
 • Skutecznie czyszczą i chronią stal nierdzewną przed matowieniem
 • Enzymy aktywne już w 30°C
 • Efektownie nabłyszczają naczynia
 • Zabezpieczają zmywarkę przed osadzaniem się kamienia
 • Zmiękczają twardą wodę
 • Nie zawierają fosforanów
Producent: GRUPA INCO S.A.
SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Tabletki do zmywarki Ludwik All in One są nowoczesnym, wyjątkowo skutecznym sposobem na czyste naczynia. Skutecznie usuwają nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia, zapewniając nieskazitelną czystość naczyń i sztućców. Ich innowacyjna formuła chroni stal nierdzewną przed matowieniem i efektownie nabłyszcza naczynia.

Najważniejsze cechy tabletek do zmywarki Ludwik All in One

 • Skuteczność: Usuwają nawet najtrudniejsze zabrudzenia, jak przypalenia, osady z kawy i herbaty oraz zaschnięty tłuszcz.
 • Ochrona naczyń: Chronią naczynia przed korozją i matowieniem, zapewniając im długotrwałą świeżość.
 • Ochrona zmywarki: Zabezpieczają zmywarkę przed osadzaniem się kamienia, co przyczynia się do jej dłuższego i efektywniejszego działania.
 • Formuła bez fosforanów: Bezpieczne dla środowiska i zdrowia, gwarantujące skuteczność bez szkodliwych substancji.
 • Aktywacja już w 30°C: Enzymy są aktywne już w niskiej temperaturze, co oszczędza energię i chroni delikatne naczynia.

Dlaczego warto wybrać Tabletki do zmywarki Ludwik All in One?

Gotowanie dla wszystkich domowników bywa czasochłonne, a jeszcze gorsze bywa sprzątanie naczyń. Ze skutecznym rozwiązaniem nadchodzą tabletki do zmywarki Ludwik All in One ultimate power. Preparat poprzez unikalną zawartość składników czyszczących skutecznie usuwa przypalenia, osady z kawy i herbaty oraz nawet najbardziej zaschnięty tłuszcz. Produkt bywa imponująco skuteczny i przy tym nie wymaga wcześniejszego namaczania naczyń. Tabletki charakteryzują się przyjemnym zapachem. Zadbaj o czystość w swojej kuchni razem z tabletkami do zmywarki all in one ultimate power od marki Ludwik!

Tabletki do zmywarki Ludwik All In One to niezastąpiony pomocnik w codziennych obowiązkach domowych. Dzięki ich kompleksowej formule nie tylko oszczędzasz czas, ale także dbasz o środowisko, stosując produkty wolne od fosforanów. Odpowiednio dobrane składniki gwarantują nie tylko czystość naczyń, ale także ich długotrwałą ochronę przed uszkodzeniami. Zainwestuj w Tabletki do zmywarek Ludwik All In One i ciesz się lśniącymi, świeżymi naczyniami za każdym razem!

Tabletki do zmywarki Ludwik All in One – sposób stosowania

Dozowanie: 1 tabletka / 1 cykl zmywania – niezależnie od stopnia zabrudzenia.

Sposób stosowania: Nie dotykać produktu mokrymi rękami. Włożyć naczynia do zmywarki zgodnie z instrukcją producenta zmywarki. Nie usuwać folii ochronnej z tabletki. Folia rozpuszcza się całkowicie podczas mycia. Umieścić tabletkę w dozowniku i zamknąć zmywarkę. Po wyjęciu tabletki szczelnie zamknąć plastikową torebkę. Ludwik All in one tabletki do zmywarek działają skutecznie w miękkiej, średnio twardej i twardej wodze do 17 dH/30 fH. W przypadku bardzo twardej wody ponad 17 dH/30 fH polecamy dodatkowe zastosowanie Ludwik płynu nabłyszczającego do zmywarek oraz Ludwik soli ochronnej do zmywarek. Produkt nie jest rekomendowany do krótkich cykli. Jeżeli tabletka nie rozpuszcza się całkowicie, zaleca się umieszczenie jej na dnie zmywarki. Nie stosować do mycia ręcznie malowanej porcelany, kryształów, srebra, złota, miedzi, aluminium, wyrobów z drewna.

Informacje dodatkowe

Waga Brak danych
Wymiary Brak danych
Opakowanie

,

Zapach

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tabletki do zmywarki Ludwik All in One”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *