Płyn do czyszczenia pralki 250 ml LUDWIK

8,48 

Przybliżony czas realizacji: 24h

Szczegóły produktu

  • usuwa kamień, osady i zabrudzenia
  • likwiduje brzydkie zapachy
  • przedłuża żywotność pralki
  • nadaje przyjemny zapach świeżości

3 w magazynie

Producent: GRUPA INCO S.A.
EAN: 5900498022674 SKU: 5900498022674 Kategoria:

Opis

Płyn do czyszczenia pralki 250 ml LUDWIK usuwa kamień także osady z detergentów i innych zanieczyszczeń charakterystycznych dla pralek. Likwiduje brzydkie zapachy oraz przedłuża żywotność pralki. Innowacyjny środek do czyszczenia pralek skutecznie usuwa kamień, osady i zanieczyszczenia, pozostawiając wnętrze pralki czyste i pachnące. Płyn do czyszczenia pralki Ludwik świetnie czyści wszystkie elementy gumowe oraz plastikowe, co pomaga zachować prawidłowe funkcjonowanie pralki i zwiększyć efektywność prania.

Najważniejsze cechy płynu do czyszczenia pralki LUDWIK

  • Usuwa kamień, osady i zabrudzenia: Skutecznie radzi sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami, które mogą gromadzić się w pralce, zapewniając jej czystość.
  • Likwiduje brzydkie zapachy: Nieprzyjemne zapachy są neutralizowane, pozostawiając pralkę świeżą i pachnącą.
  • Przedłuża żywotność pralki: Regularne stosowanie płynu Ludwik zapewnia optymalne funkcjonowanie pralki oraz zwiększa jej trwałość.
  • Nadaje przyjemny zapach świeżości: Po zastosowaniu płynu do czyszczenia pralki Ludwik, wnętrze pralki wypełnia delikatny, świeży zapach.

Czystość i świeżość w Twoim zasięgu

Płyn do czyszczenia pralki 250 ml LUDWIK  to skuteczność, a także wygoda użytkowania. Dzięki prostej instrukcji zastosowania, dbanie o czystość pralki staje się szybkie i bezproblemowe. Wystarczy kilka prostych kroków, by Twoja pralka lśniła czystością.

Nie czekaj dłużej – wybierz płyn do czyszczenia pralki Ludwik i zachowaj czystość oraz wydajność swojej pralki przez długi czas!

Stosowanie

Czyszczenie uszczelek: Nanieść niewielką ilość płynu na ściereczkę i umyć uszczelki pralki. Przepłukać czystą wodą. Czyszczenie pojemnika na detergent: 50 ml produktu wlać do około 4 L ciepłej wody. Wyjąć szufladkę na detergent i umieścić ją w pojemniku z roztworem na około 30 min. Przetrzeć szmatką. Następnie pojemnik spłukać czystą wodą.

Mycie wnętrza pralki: Pozostałą ilość płynu wlać do szufladki dozującej detergent, w przegrodę do prania zasadniczego. Pustą pralkę nastawić na program prania zasadniczego na temperaturę 60oC. Odczekać do końca cyklu. Należy także regularnie czyścić filtr pralki. Aby otrzymać najlepsze rezultaty – należy stosować co 2-3 miesiące.

Środki ostrożności

Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady zgłosić się pod opiekę lekarza.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 20 × 8 × 4 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Płyn do czyszczenia pralki 250 ml LUDWIK”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *